FLAT CZ (PIERŚCIONEK BAZA) - TWISTED

Nr Ref.: TR19

+
Dobierz elementy wymienne (Meddy's):

Zaprojektuj, wybierz, stwórz swój własny PIERŚCIONEK

Pierścionek FLAT CZ to hit sezonu – pierścionki z kolekcji Twisted by MelanO możesz dowolnie łączyć z elementami wymiennymi (meddy’s): kamieniami szlachetnymi, cyrkoniami, perłami … o różnych kształtach i kolorach, oprawionymi w wysokiej jakości stal szlachetną w kolorze srebrnym, złotym lub różowego złota. Skomponowane pojedyncze pierścionki połącz z innymi pierścionkami tworząc własne zestawy biżuterii.

W każdej chwili możesz dowolnie wymieniać meddy’s w swojej biżuterii i komponować ją na nowo według własnego uznania, tworząc niepowtarzalne i wyjątkowe zestawienia.

Wystarczy jeden, aby olśnić innych …. lub połącz z innympierścionkiem bazą z kolekcji Twisted lub ringiem z kolekcji FRIENDS …. na każdą chwile, okazję …. to Ty decydujesz!

Meddy po meddy … pierścionek po pierścionku by podkreślić własny niepowtarzalny styl!

* cena nie obejmuje elementu wymiennego (meddy)

Pierścionek baza FLAT CZ z kolekcji TWISTED by MelanO wykonany jest z najwyższej jakości stali szlachetnej o lśniącej powłoce z osadzonymi cyrkoniami. Bazy Flat CZ ze względu za swój kształt krawędzi przy łączeniu idealnie przylegają do siebie tworząc jedyny i niepowtarzalny zestaw.

Szerokość: 8 mm

Materiał: stal szlachetna

Kolor: Srebrny, Różowego Złota, Złoty

Inne produkty w tej kategorii: